X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Haritalara Kayıt

AnasayfaYazılımlarHaritalara KayıtHaritalara Kayıt

Haritalara kayıt olmanızla, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. İzmir Tasarım Google Haritalara kayıt işleminizi profesyonel bir şekilde sizin yerinize yapmaktadır.

$31.75
(Tek Sefer)

SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Ioncube V5 ve üzeri.
- Php 5.6 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

Google Haritalar

Google Haritalar Dünyanın en büyük arama motoru Google’da harita kaydınızı yapalım. Böylelikle Google’ın milyonlarca kullanıcısı size rahatlıkla ulaşsın ve Google Maps kaydı ile markanız bir adım öne çıksın.

Yandex Haritalar

Yandex Haritalar Mobil cihazlar için Yandex Haritalar iş yeri ekleme seçeneğiyle birlikte tüm iOS ve Android kullanan Yandex kullanıcılarına ulaşın ve “Biz buradayız!” deyin.

Google ve yandex haritalara kayıt olmanızla, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. İzmir Tasarım Google Haritalara kayıt işleminizi profesyonel bir şekilde sizin yerinize yapmaktadır.

Hergün yüzbinlerce kişi; Kombi Servisi, Tesisatçı, Mimarlık Ofisi, Çiçekçi, Tasarımcı, Petshop, Pizzacı, Kebabçı, Matbaa, Elektronikçi, İçme Suyu, Kuru Temizlemeci...vb gibi ihtiyaçlarına göre internet üzerinden aramalarda bulunuyor. Bu aramalarda en üstte her zaman haritalara kayıt olanlar üst sıralarda çıkmaktadır. 

Google Haritalarda Yer Kaydetme

Google haritalara kayıt olmanızla, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. Günümüzde mobil cihazların birçoğu neredeyse tamamına yakını lokasyon olarak sizin nerede olduğunuzu tespit ederek, size ihtiyaçlarınıza yönelik yönlendirmelerde bulunmaktadır. Google navigasyon ve lokasyon servislerine kayıt olmanız ile birlikte, mobil cihazlardan arandığınızda bu hizmet devreye girerek çevrenizde bulunan ve sizi arayan kullanıcılara işletmenizi öncelikli olarak gösterir.

Haritalara Kayıt Olmanın Avantajları

Google haritalara firma ekleme işleminizin ardından, insanların her ihtiyaçlarında başvurduğu, Dünya'nın en büyük arama altyapısına sahip, Google aramalarda üst sıralarda çıkarsınız. Google maps firma ekleme işleminizin ardından, lokasyon bazlı aramalar dahilinde haritalı olarak gösterilerek avantajlı hale gelirsiniz. 

 

İzmir Tasarım olarak sizlere bu hizmeti çok uygun fiyatlara yapıyoruz.

Google Servislerine Kayıt 
Google Haritalar, Google Rehber, Google Arama Motoru

 

Google Haritalara Kayıt işleminizi sizin adınıza profesyonel bir şekilde KDV Dahil 150 Liraya yapıyoruz. Firmanızı google haritalara kayıt ettirmek için hemen bize ulaşın.

İzmir Tasarım Google Street View Trusted onaylı firmadır.

 

En Popüler Scriptler

Doktor Sitesi Eflatun

Doktor Sitesi Eflatun

$158.75
Gelişmiş Emlak Sitesi V2

Gelişmiş Emlak Sitesi V2

$438.15
Haritalara Kayıt

Haritalara Kayıt

$31.75
Kurumsal Firma Sitesi

Kurumsal Firma Sitesi

$209.55

Top