X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Haritalara Kayıt

AnasayfaYazılımlarHaritalara KayıtHaritalara Kayıt

Haritalara kayıt olmanızla, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. İzmir Tasarım Google Haritalara kayıt işleminizi profesyonel bir şekilde sizin yerinize yapmaktadır.

$25.60
(Tek Sefer)

SATIN AL
Sunucu Gereksinimleri
- Ioncube V5 ve üzeri.
- Php 5.6 ve üzeri.
- Apache Mod_Rewrite
Linux / cPanel Önerilir.

Google Haritalar

Google Haritalar Dünyanın en büyük arama motoru Google’da harita kaydınızı yapalım. Böylelikle Google’ın milyonlarca kullanıcısı size rahatlıkla ulaşsın ve Google Maps kaydı ile markanız bir adım öne çıksın.

Yandex Haritalar

Yandex Haritalar Mobil cihazlar için Yandex Haritalar iş yeri ekleme seçeneğiyle birlikte tüm iOS ve Android kullanan Yandex kullanıcılarına ulaşın ve “Biz buradayız!” deyin.

Foursquare Haritalar

Foursquare Haritalar İnsanların sıkça ziyaret ettiği bir uygulama olan Foursquare sayesinde kişiler burada yer alan mekânlar hakkında fikir sahibi oluyor.

Cep Telefonu Haritaları

iOS, Android ve Microsoft işletim sistemine sahip telefonlar için akıllı cep telefonu haritalarına kayıt olun. Mobil müşterileriniz tarafından da kolaylıkla bulunun.

Google ve yandex haritalara kayıt olmanızla, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. İzmir Tasarım Google Haritalara kayıt işleminizi profesyonel bir şekilde sizin yerinize yapmaktadır.

Hergün yüzbinlerce kişi; Kombi Servisi, Tesisatçı, Mimarlık Ofisi, Çiçekçi, Tasarımcı, Petshop, Pizzacı, Kebabçı, Matbaa, Elektronikçi, İçme Suyu, Kuru Temizlemeci...vb gibi ihtiyaçlarına göre internet üzerinden aramalarda bulunuyor. Bu aramalarda en üstte her zaman haritalara kayıt olanlar üst sıralarda çıkmaktadır. 

Google Haritalarda Yer Kaydetme

Google haritalara kayıt olmanızla, arama sonuçlarında listelenir ve yükselirsiniz. Günümüzde mobil cihazların birçoğu neredeyse tamamına yakını lokasyon olarak sizin nerede olduğunuzu tespit ederek, size ihtiyaçlarınıza yönelik yönlendirmelerde bulunmaktadır. Google navigasyon ve lokasyon servislerine kayıt olmanız ile birlikte, mobil cihazlardan arandığınızda bu hizmet devreye girerek çevrenizde bulunan ve sizi arayan kullanıcılara işletmenizi öncelikli olarak gösterir.

Haritalara Kayıt Olmanın Avantajları

Google haritalara firma ekleme işleminizin ardından, insanların her ihtiyaçlarında başvurduğu, Dünya'nın en büyük arama altyapısına sahip, Google aramalarda üst sıralarda çıkarsınız. Google maps firma ekleme işleminizin ardından, lokasyon bazlı aramalar dahilinde haritalı olarak gösterilerek avantajlı hale gelirsiniz. 

Google maps lokasyon ekleme ile Google servislerin de, Bing haritalara konum ekleme ile Microsoft Bing haritalarda ve Bing arama motorunda, Yandex haritalara firma ekleme ile Yandex arama ve harita servisleri ile birlikte Yandex navigasyon da, akıllı cep telefonu haritalarına kayıt ile tüm akıllı cep telefonu platformlarında ve Dünya'nın en büyük internet mecraların da işletmenizin güncel iletişim bilgileri ile müşterileriniz işletmenize kolaylıkla ulaşır. Tüm cihazlar üzerinden internetin güvenilir ve en çok kullanılan ağları üzerinden müşterilerinizi doğru yönlendirirsiniz. 

 

İzmir Tasarım olarak sizlere bu hizmeti çok uygun fiyatlara yapıyoruz.

Google Servislerine Kayıt 
Google Haritalar, Google Rehber, Google Arama Motoru

 

Google Haritalara Kayıt işleminizi sizin adınıza profesyonel bir şekilde KDV Dahil 150 Liraya yapıyoruz. Firmanızı google haritalara kayıt ettirmek için hemen bize ulaşın.

İzmir Tasarım Google Street View Trusted onaylı firmadır.


En Popüler Scriptler

Kreş-Anaokulu Sitesi DI0239

Kreş-Anaokulu Sitesi DI0239

$162.16
Rent a Car Sitesi DI0261

Rent a Car Sitesi DI0261

$187.77
İnşaat Firma Sitesi DI0229

İnşaat Firma Sitesi DI0229

$170.70
İnşaat Firma Sitesi DI0222

İnşaat Firma Sitesi DI0222

$170.70

Top